Skip to content Skip to footer

Oczyszczalnie i przepompownie od firmy Metalbud

Metalbud to wyspecjalizowana firma zajmująca się między innymi projektowaniem i wdrażaniem systemów oczyszczania dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. Zainteresowani mogą również liczyć na pomoc w zakresie doradztwa wyboru najlepszego rozwiązania.

Pełna oferta przedsiębiorstwa Metalbud dostępna jest na tej stronie internetowej: https://oczyszczalnie-metalbud.pl/.

Co znajduje się w ofercie firmy Metalbud?

Oferta firmy Metalbud nie kończy się tylko i wyłącznie na oczyszczalniach. Znaleźć można w niej między innymi separatory przeznaczone do substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków, zbiorniki na wodę oraz inne płyny, a także różnego rodzaju dmuchawy, pompy oraz kompresory. Ponadto, oferta przedsiębiorstwa obejmuje trzy podstawowe rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków, to jest:
– Topas (dedykowane dla domów jednorodzinnych oraz niedużych budynków wielorodzinnych);
– Monoblok (dla obiektów przeznaczonych do rozbudowy);
– Flexidiblok (przeznaczone do wsi, miasteczek i osiedli).

Warto wspomnieć również, że firma Metalbud posiada w swojej ofercie produkty o nietypowych wymiarach i niecodziennym zastosowaniu. Są dostępne na zamówienie.

Zbiorniki na wodę i inne płyny

Firma Metalbud posiada liczne zbiorniki przeznaczone do wody oraz innych płynów, wśród których można wymienić między innymi:
– związki chemiczne;
– paliwo;
– ciecze żrące;
– wodę pitną;
– galwanizernie;
– jako wypełnienia zbiorników betonowych;

Należy wspomnieć, że wszystkie zbiorniki oferowane przez Metalbud są wyprodukowane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, polipropylenu PP oraz polietylenu PE. Zainteresowani klienci mogą również liczyć na wykonanie zbiorników nietypowych, które posiadają różne przeznaczenie oraz odmienną wytrzymałość. Wszystkie zbiorniki są wolnostojące, przystosowane do umieszczenia w ziemi.

Przepompownie ścieków

W ofercie firmy Metalbud znaleźć można również między innymi przepompownie ścieków, które są przeznaczone do użytku przydomowego. Są to kompletne urządzenia przystosowane do pracy po zamontowaniu, które nie wymagają stałego nadzoru. Są również dopasowane do pracy w sieciach przepompowni przydomowych. Pompy wyporowe z nożami z kolei idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach.

Dlaczego warto wybrać ofertę Metalbud?

Z całą pewnością wybór oferty Metalbud to doskonała decyzja. Firma ta posiada nie tylko duże doświadczenie oraz ogromną wiedzę na temat swojej branży.

Więcej na temat firmy Metalbud znajduje się na stronie internetowej https://oczyszczalnie-metalbud.pl/.