Skip to content Skip to footer

Kupujemy nowe tekstylia do sypialni

Jesień to idealny moment, aby kupić miłe w dotyku, ciepłe i przytulne tekstylia do sypialni. Przydają się one nie tylko do aranżacji wnętrza, ale też tak po prostu na co dzień do użytkowania. Koc na łóżko, narzuta lub pled na chłodne miesiące to bardzo potrzebne przedmioty, dzięki którym wnętrze zwyczajnie staje się przytulne.

Koce narzuty do sypialni

Przed zakupami warto określić budżet, którym dysponuje się na nowe rzeczy. To właśnie od tego budżetu w dużym stopniu zależy, czy koc na łóżko, którego będziemy szukać w sklepach stacjonarnych lub internetowych, będzie wyprodukowany z naturalnych, czy też sztucznych tkanin. Koce na łóżko z wełny, kaszmiru lub mieszanki tych luksusowych tkanin to tak naprawdę wydatek rzędu nawet kilkuset złotych. Jeżeli natomiast wybierze się produkt, który został wykonany z naturalnych oraz sztucznych tkanin w różnych proporcjach, można kupić go w zdecydowanie bardziej okazyjnych cenach.

Koce na łóżko

Koc na łóżko powinien mieć odpowiednie wymiary. Najlepiej wybrać taki, który zakrywa całe rozłożone łóżko, posiadając jeszcze zapas tkaniny po bokach. Jeśli wybierze się zbyt mały format narzuty lub koca, dekoracja nie będzie prezentować się dobrze. Warto zobaczyć inspiracje w Internecie, dzięki którym łatwiej stylizować łóżko w sypialni lub kanapę w salonie. Dzięki prostym trikom dekoracyjnym sypialnia będzie prezentować się lepiej, a zakupiony koc doda jej przytulności i atmosfery, w której tak przyjemnie się wypoczywa i relaksuje po pracy.

Sezonowy dodatek na dłużej

Koce na łóżka, pledy i narzuty, to z jednej strony sezonowe dodatki, z których częściej korzysta się jesienią i zimą. Z drugiej strony wcale nie muszą być to rzeczy wykorzystywane tylko i wyłącznie przez jeden sezon. Trzeba tylko sięgać po produkty wysokiej jakości, które są ponadczasowe w swoim designie. Dlatego właśnie najlepiej wybierać koce lub narzuty jednokolorowe, stonowanych barwach.

Koce narzuty w kolorach ziemi

Właśnie takie tekstylia najlepiej prezentują się we wszystkich domach, tak naprawdę bez względu na to, jaka jest kolorystyka mebli, dodatków. Koc brązowy, szary, antracytowy beżowy lub w modnym kolorze griege, który jest połączeniem beżu i szarości, to naprawdę strzał w dziesiątkę.