Uncategorized

Meglio – odtłuszczanie

Czasy, w których w każdym domu produkty chemiczne do czyszczenia zajmowały kilka półek to przeszłość. Dzisiaj liczy się wygoda i skuteczność produktu. Czy jednak możliwe jest, aby jeden środek chemiczny sprawdzał się w różnych sytuacjach i w każdej z nich był w 100% skuteczny?

Meglio odtłuszczacz potwierdza, że jest to możliwe. Nadaje się do każdej powierzchni. Jego skoncentrowana formuła pozwala pozbyć się nawet bardzo uporczywych zabrudzeń, w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo Meglio płyn posiada świeży, cytrynowy zapach, który utrzymuje się długo na czyszczonej powierzchni. Płyn dostępny jest w standardzie w opakowaniu o pojemności 750ml, umożliwiającym jego bezproblemowe rozpylenie i aplikację w formie sprayu.

Okapy, piekarniki, grille, kominki, plastik, odzież, obuwie, wszelkiego rodzaju silniki – wszystko to wyczyścisz bez trudu z płynem Meglio. Dodatkowo, w przypadku miejsc narażonych na działanie wysokich temperatur, odtłuszczacz zneutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić płyn na około 4 minuty. Po tym czasie należy ją spłukać. W przypadku bardziej uciążliwych zabrudzeń wystarczy wydłużyć czas aplikacji lub sporządzić 10% roztwór i zanurzyć w nim wybrane, czyszczone elementy, o ile istnieje taka możliwość.

Meglio gdzie kupić?

Wygodna dostawa i łatwa dostępność to podstawa każdego produktu. Nawet najlepszy wyrób, spełniający wszystkie nasze oczekiwania, ale o słabej dostępności, może być nieatrakcyjny dla klienta. Meglio gdzie kupić ten produkt? Przede wszystkim na oficjalnej stronie producenta. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zakupiony odtłuszczacz jest oryginalny i skuteczny. Płyn jest jednocześnie dostępny stacjonarnie, w drogeriach Jawa i Laboo oraz sieciach sklepów Livio. Szczegółowe informacje o lokalizacjach sklepów i dostępności znajdują się na oficjalnej stronie produktów Meglio.

Siła uniwersalności

Meglio płyn, dzięki swojej uniwersalności pozwala zaoszczędzić nam czas i miejsce. Zamiast kilku preparatów do różnych powierzchni, których zakup zajmuje czas a składowanie przestrzeń, możemy mieć jeden uniwersalny płyn, który pomoże nam zwalczyć zabrudzenia na każdej powierzchni, w szybki i skuteczny sposób. Niezależnie od tego czy zastosujemy go w przydomowym warsztacie, czy rodzinnej kuchni, zawsze możemy być pewni doskonałego efektu. Produkt dostępny jest również w formie 5-litrowego kanistra. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się Meglio odtłuszczaczem i jego działaniem o wiele dłużej.