Skip to content Skip to footer

Meble na lata

Chcąc mieć oryginalne i wyjątkowe wnętrza – nie trzeba wcale wydać fortuny na wyposażenie. Wręcz przeciwnie, wielu dekoratorów oraz projektantów wnętrz zgodnie twierdzi, iż najlepsze są tanie, proste meble, na których nawet widać „ząb czasu”. Tym bardziej że aktualne trendy wnętrzarskie stawiają na surowe aranżacje, nawołujące trochę do starych, prostych izb, gdzie umieszcza się tylko to co jest potrzebne.

Jakie więc meble warto kupić i ile na nie wydać? Zapraszam poniżej. Naprawdę warto.

Tanie krzesła na wagę złota

Tanie krzesła nie do końca oznacza, iż meble są słabe i kiepskiej jakości. Krzesła w atrakcyjnej cenie (np. 100 – 200 zł za sztukę) można kupić obecnie w wielu miejscach np. w małych zakładach stolarskich oraz w sklepach internetowych, gdzie właściciele sami tworzą taki asortyment. Bardzo popularne jest także kupowanie mebli obecnie giełdach staroci czy różnego rodzaju targowiskach. Jak się okazuje, można tam znaleźć prawdziwe perełki i to w naprawdę banalnych cenach.

Tanie fotele – czy to możliwe?

A co z fotelami? We wspomnianych wyżej miejscach, można także natrafić na oryginalne, unikatowe, tanie fotele w bardzo ciekawych kolorach i wzorach. Niektóre modele kosztują naprawdę kilkanaście złotych, lecz wymagają od nowego właściciela renowacji lub całkowitego odświeżenia. Gdy jednak się to zrobi, można w swoich wnętrzach podziwiać naprawdę niezwykle efektowny mebel „z duszą”. Na takim fotelu bardzo przyjemnie spędza się czas po ciężkim dniu. Warto kupować fotele do naszych wnętrz w różnych wariantach kolorystycznych. Wszelkie odcienie żółtego, pomarańczowego, butelkowej zieleni, szarości czy fioletu są jak najbardziej mile widziane zarówno w tych klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

A co do jadalni? Stół z krzesłami tanio

Stół z krzesłami tanio można kupić w sklepach internetowych. Przeglądając oferty wielu producentów można natrafić na stoły z drewna, stoły plastikowe (bardzo na czasie obecne), stoły szklane oraz z rattanu. W zależności od charakteru naszego wnętrza, klienci mogą wybierać spośród różnych wzorów, wymiarów oraz kształtów. Do tego zakupu warto podejść z należytym spokojem, gdyż jak powszechnie wiadomo, stół jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu.