Skip to content Skip to footer

C.E.G. – profesjonalny sprzęt do sprzątania

C.E.G. jest firmą działającą na rynku od ponad dekady. Jest bezpośrednim importerem i producentem sprzętu niezbędnego do sprzątania. Oferuje bogaty asortyment, w zakresie przyrządów potrzebnych do utrzymania czystości. Produkty są sprzedawane do hoteli, restauracji, lokali użytkowych, szkół, czy biurowców.

Informacje o firmie

Artykuły sprzedawane przez C.E.G. można zakupić bezpośrednio w siedzibie firmy, w Warszawie. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia poprzez stronę internetową http://mopy-ceg.pl/. Jest to świetny wybór ze względu na wytrzymałość produktów, korzystną cenę i kompleksową obsługę klienta, który może zażyczyć sobie prezentacji sprzętu w siedzibie swojej firmy.

Z uwagi na wysoki poziom jakości i konkurencyjne ceny, liczni klienci, którzy przetestowali sprzęt, są na prawdę zadowoleni. Jakość wszystkich produktów jest na wysokim poziomie, a ceny są bardzo konkurencyjne.

Biorąc pod uwagę, że C.E.G. jest jednocześnie producentem jak i importerem sklep posiada szeroką ofertę mopów, wózków do sprzątania, profesjonalnych zestawów i różnego rodzaju akcesoriów. Ogromnym plusem jest możliwość zamawiania przez stronę http://mopy-ceg.pl/, nie wychodząc nawet z domu.

Dlaczego artykuły C.E.G. to dobry wybór?

Zacznijmy od tego, że są one najwyższej jakości, a w dodatku dostępne w szerokiej ofercie. Poza tym pracownicy bardzo chętnie doradzą w sprawie skompletowania swojego zestawu, podpowiedzą na co warto zwrócić uwagę i zasugerują jak najlepszą cenę.

Ponadto 98% asortymentu jest w ciągłej sprzedaży, a więc klienci nie muszą martwić się, że czegoś zabraknie, bowiem magazyn jest na bieżąco uzupełniany. To czego klient potrzebuje w danym momencie, zawsze znajduje się na magazynie, a więc nie ma obaw, że czegoś nie będzie.

Produkty firmy C.E.G.

Firma oferuje przede wszystkim różnego rodzaju mopy: płaskie (występujące w różnych długościach i z różnymi sposobami mocowań do stelaży), bawełniane, trójskładnikowe, z mikrofazy; sznurkowe, a także: uchwyty, stelaże, ściągacze do wody oraz kije.

Jeśli chodzi o wózki do sprzątania, które są rewelacyjnym rozwiązaniem w pomieszczeniach wielometrażowych firma ma w sprzedaży jedno- i dwukomorowe modele oraz wózki serwisowe i akcesoria typu: wiaderka, skrzyneczki, kółka itp.)

Oprócz tego firma zachęca do zaopatrzenia się w cały zestaw, skompletowany według życzenia klienta, np. wózek, mop, wiadro, stelaż, ostrzeżenie o umytej podłodze i uchwyt.