Skip to content Skip to footer

A.W. Construction – profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie

Szukając ekipy remontowej często można natknąć się na mało rzetelnych wykonawców, którzy nie spełniają oczekiwań klientów i spóźniają się z oddawaniem pomieszczeń do użytku według ustalonego terminu. Aby uniknąć tego typu sytuacji, należy wybierać firmy profesjonalne, z wieloletnim doświadczeniem i posiadającym portfolio z wykonanymi projektami.

Renomowana firma remontowa

A.W. Construction to firma działająca na terenie Aglomeracji Śląskiej, która dzięki swojemu profesjonalizmowi i wieloletniemu doświadczeniu zyskała wielu zadowolonych klientów. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie bez względu na to czy dotyczy ono niewielkiego mieszkania, czy też większego obiektu użyteczności publicznej.

Za główny cel stawia sobie najwyższą jakość wykonywanych usług, zadowolenie klienta oraz jego zaufanie, a także terminowość i solidność. Ekipa składająca się ze specjalistów w taki sposób wykonuje obsługę zleceń, jaką sama chciałaby otrzymywać, czyli rzetelną oraz uczciwą.

Szeroki zakres usług

A.W. Construction tworzą specjaliści, którzy przeprowadzają remonty oraz wykonują prace wykończeniowe. Firma posiada doświadczenie, niezbędne do tego, by jak najefektywniej i najsprawniej realizować projekty, powierzane przez klientów. Zajmuje się także wykonywaniem potrzebnych instalacji, tj. ogrzewania, hydrauliki, elektryki i wentylacji. Firma specjalizuje się w łazienkach, kuchniach, lokalach użytkowych i pomieszczeniach gospodarczych.

Ekipa ponadto wstawia drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, wymienia okna, a także składa i ustawia meble. Oferuje również podłączenie niezbędnego sprzętu AGD. Oprócz tego firma zajmuje się malowaniem, tapetowaniem, kładzeniem gładzi oraz innymi pracami wykończeniowymi.

Realizacje firmy

A.W. Construction jest firmą z Zabrza, która przeprowadza remonty generalne i częściowe takich obiektów jak: kawalerki, mieszkania dwu i kilkupokojowe, domy jednorodzinne oraz budynki użyteczności publicznej. Pomaga w przebudowie, modernizacji oraz adaptacji gabinetów, przychodni restauracji i wielu innych. Profesjonalna ekipa jest otwarta na zupełnie nowe doświadczenia, a dzięki kreatywności, jest w stanie zrealizować zdecydowaną większość remontów i wykończeń.

Na stronie firmy znajduje się wiele przykładowych realizacji zarówno mniej, jak i bardziej skomplikowanych – od kawalerki, po piętrowy dom jednorodzinny. Dzięki nim potencjalny klient może nieco przybliżyć sobie możliwości zespołu. Ponadto znajdzie tam również podane koszty robocizny zrealizowanych projektów.